Esperanto
Čeština
Deutsch
Polski

Způsoby platby

Pamatujte, že banky potřebují trochu času (3-10 dní) na uskutečnění převodu – tedy nepřevádějte těsně před koncem přihlašovací periody. Platí datum připsání na náš účet! Dále pamatujte, že banky často odebírají část převáděné částky, takže musíte zaplatit o něco více. Vždy u své platby uveďte "IJK 2009 + jméno přihlášeného".

Nejvýhodnější je zaplatit osobně některému ze členů našeho týmu, například během některé esperantské akce (IS, AS, IJF, GEK+EEK...).

Další výhodný způsob je zaplatit na UEA-konto "ijkb-b" se správným označením platby (viz výše). Na toto konto je možné poukázat peníze z jiného UEA-konta (prostřednictvím pokladníka UEA o adrese financoj (zavináč) co.uea.org) nebo z jiného bankovního konta přes IBAN nebo kreditní kartu (viz instrukce).

Jestli využíváte internetovou službu PayPal nebo znáte někoho takového, můžete přes ni zaplatit na adresu gej.kasko (zavináč) esperanto.de.

Platby přijímají také naše zemské organizace, což je nejvýhodnější pro obyvatelé dotyčných zemí. Prosíme, abyste neplatili jinými valutami než je určeno!